Wyświetlanie 1–24 z 158 wyników

Produktów na stronie 12 24 48

Rajstopy GG

59,00 

Skarpetki Mikołaj czerwono-czarne

19,00 

Skarpetki Mikołaj czerwone

19,00 

Skarpetki Santa beżowe

19,00 

Skarpetki Santa szare

19,00 

Skarpetki Santa czarne

19,00 

Skarpetki Christmas czarne

19,00 

Skarpetki Christmas białe

19,00 

Skarpetki Christmas czerwone

19,00 

Zakolanówki CHRISTMAS

59,00 

Rajstopy KISS

39,00 

Zakolanówki szare

39,00 

Zakolanówki czarne

39,00 

Skarpetki Fendo białe

19,00 

Skarpetki Louis z falbanka

19,00 

Czapka Beanie Handmade neon żółta

69,00 

Czapka Beanie Handmade pink

69,00 

Kolczyki Gun top

39,00 

Celebrytka Infinity gold

29,00 

Celebrytka celebrity loui

29,00 

Celebrytka Wings heart

29,00 

Celebrytka Stars to gold

29,00 

Celebrytka Bear diamond

29,00 

Celebrytka Stars

29,00 

Szukając inspiracji na idealny ubiór, można znaleźć naprawdę wiele ciekawych połączeń. Kobiety, które interesują się światem mody, z pewnością wiedzą, że idealny strój, bez odpowiednich dodatków nie istnieje. To właśnie one często podnoszą charakter naszej stylizacji, rzucają światło na ulubiony element, czy też sprawiają, że wszystko idealnie łączy się ze sobą. Dzięki dodatkom można czasami sprawić, iż z pozoru nie pasujące do siebie ubrania staną się idealnym kompletem. Może i brzmi to nieco abstrakcyjnie, jednak jest w tym sama prawda.

Torebki i biżuteria

Jednymi z najbardziej popularnych dodatków są z pewnością torebki i biżuteria. Znajdą się jednak Panie, które uważają to za must have a nie dodatek. Odpowiednio dobrana torebka, może sprawić, że cała stylizacja nabierze tego czegoś – harmonii i ładu. Biżuteria z kolei, w zależności, jak została dobrana, może nadać całości lekkiego chaosu, bądź elegancji. Dzisiaj nie ma też sztywnych reguł, które odgórnie mówią, co z czym należy łączyć. Wiele osób stawia na dowolność i nie chce uczynić z własnych stylizacji bardzo ciekawe, oryginalne zestawienie. Stonowany komplet można wzbogacić np. torebką o żywszych kolorach, bogatą we wzory, na długim lub krótkim pasku. Taki element często dopasowuje się pod kolor butów, choć nie jest to w pełni konieczne. Istnieje także możliwość częściowego dopasowania – czyli na ten przykład: czerwona torba z delikatnymi, czarnymi wykończeniami, na pewno będzie pasowała do kołnierzyka w kolorze czerni. Kombinacji jest tutaj ogrom. Warto pamiętać również o biżuterii. W zależności od upodobań, można zastosować masywne rozwiązania, w ciężkich i mocnych kolorach, widocznych kamieniach czy wyraźnych kształtach. Coś takiego na pewno będzie strzałem w dziesiątkę przy odważnych stylizacjach. Nie stoi jednak nic na przeszkodzie, aby swojej kompozycji nadać nieco delikatności i sięgnąć po cienki wisiorek/bransoletkę oraz subtelny pierścionek, lekko połyskujący w dziennym świetle.

Nakrycia głowy, paski, spinki i szaliki

W zależności od pory dnia/roku warto uzupełnić swój strój czymś dodatkowym. Jeżeli np. wydaje wam się, że czegoś brakuje… Czegoś jest za mało a nie chcecie stosować wisiorka… Taką lukę dobrze jest wypełnić ulubionym szalikiem. Najlepiej sprawdza się to w momencie, kiedy na zewnątrz panuje chłodniejsza pogoda. Czasami dobrze jest też, dla zasady po prostu zasłonić szyję, żeby nie było zbyt pusto. Szal może bardzo ożywić cały komplet i sprawić, że nabierze on całkowicie innego charakteru. Tutaj dobrze jest też pomyśleć o kolejnym dodatku, jakim będzie oczywiście nakrycie głowy. Dużym zainteresowaniem cieszą się ostatnio kapelusze z dużym rondem – nadają one kobiecości i lekkości całej stylizacji. Warto jednak nie poprzestawać na jednym rodzaju nakryć głowy i pójść też w coś eleganckiego, jak np. beret, którego dostać można w różnych wersjach kolorystycznych.

Warto pamiętać także o dodatkach w formie paska, czy nawet eleganckich spinek,bo to właśnie one sprawiają, że cała stylizacja staje się bardziej wyrazista.