Wyświetlanie 1–24 z 158 wyników

Produktów na stronie 12 24 48

Okulary Celin złote

89,00 

Skarpety Semi czarne

29,00 

Skarpety Semi ecru

29,00 

Skarpety Semi roż

29,00 

Skarpety Shortie beż

35,00 

Skarpety Shortie ecru

35,00 

Skarpety Sunny morela

35,00 

Skarpety Sunny mięta

35,00 

Skarpety Sunny ecru

35,00 

Skarpetki Hearts czerwone

19,00 

Skarpetki Hearts białe

19,00 

Piżama Pretty różowa

169,00 

Piżama Christmas czerwona

169,00 

Czapka Throwback beż

119,00 

Czapka Throwback czarna

119,00 

Szal Classic beż/ecru

159,00 

Szal Classic ecru/czarny

159,00 

Zakolanówki Winter czerwone

59,00 

Rajstopy GG

59,00 

Skarpetki Christmas czarne

19,00 

Zakolanówki CHRISTMAS

59,00 

Rajstopy KISS

39,00 

Zakolanówki szare

39,00 

Zakolanówki czarne

39,00 

Szukając inspiracji na idealny ubiór, można znaleźć naprawdę wiele ciekawych połączeń. Kobiety, które interesują się światem mody, z pewnością wiedzą, że idealny strój, bez odpowiednich dodatków nie istnieje. To właśnie one często podnoszą charakter naszej stylizacji, rzucają światło na ulubiony element, czy też sprawiają, że wszystko idealnie łączy się ze sobą. Dzięki dodatkom można czasami sprawić, iż z pozoru nie pasujące do siebie ubrania staną się idealnym kompletem. Może i brzmi to nieco abstrakcyjnie, jednak jest w tym sama prawda.

Torebki i biżuteria

Jednymi z najbardziej popularnych dodatków są z pewnością torebki i biżuteria. Znajdą się jednak Panie, które uważają to za must have a nie dodatek. Odpowiednio dobrana torebka, może sprawić, że cała stylizacja nabierze tego czegoś – harmonii i ładu. Biżuteria z kolei, w zależności, jak została dobrana, może nadać całości lekkiego chaosu, bądź elegancji. Dzisiaj nie ma też sztywnych reguł, które odgórnie mówią, co z czym należy łączyć. Wiele osób stawia na dowolność i nie chce uczynić z własnych stylizacji bardzo ciekawe, oryginalne zestawienie. Stonowany komplet można wzbogacić np. torebką o żywszych kolorach, bogatą we wzory, na długim lub krótkim pasku. Taki element często dopasowuje się pod kolor butów, choć nie jest to w pełni konieczne. Istnieje także możliwość częściowego dopasowania – czyli na ten przykład: czerwona torba z delikatnymi, czarnymi wykończeniami, na pewno będzie pasowała do kołnierzyka w kolorze czerni. Kombinacji jest tutaj ogrom. Warto pamiętać również o biżuterii. W zależności od upodobań, można zastosować masywne rozwiązania, w ciężkich i mocnych kolorach, widocznych kamieniach czy wyraźnych kształtach. Coś takiego na pewno będzie strzałem w dziesiątkę przy odważnych stylizacjach. Nie stoi jednak nic na przeszkodzie, aby swojej kompozycji nadać nieco delikatności i sięgnąć po cienki wisiorek/bransoletkę oraz subtelny pierścionek, lekko połyskujący w dziennym świetle.

Nakrycia głowy, paski, spinki i szaliki

W zależności od pory dnia/roku warto uzupełnić swój strój czymś dodatkowym. Jeżeli np. wydaje wam się, że czegoś brakuje… Czegoś jest za mało a nie chcecie stosować wisiorka… Taką lukę dobrze jest wypełnić ulubionym szalikiem. Najlepiej sprawdza się to w momencie, kiedy na zewnątrz panuje chłodniejsza pogoda. Czasami dobrze jest też, dla zasady po prostu zasłonić szyję, żeby nie było zbyt pusto. Szal może bardzo ożywić cały komplet i sprawić, że nabierze on całkowicie innego charakteru. Tutaj dobrze jest też pomyśleć o kolejnym dodatku, jakim będzie oczywiście nakrycie głowy. Dużym zainteresowaniem cieszą się ostatnio kapelusze z dużym rondem – nadają one kobiecości i lekkości całej stylizacji. Warto jednak nie poprzestawać na jednym rodzaju nakryć głowy i pójść też w coś eleganckiego, jak np. beret, którego dostać można w różnych wersjach kolorystycznych.

Warto pamiętać także o dodatkach w formie paska, czy nawet eleganckich spinek,bo to właśnie one sprawiają, że cała stylizacja staje się bardziej wyrazista.