Wyświetlanie 1–24 z 213 wyników

Filtrowanie
Produktów na stronie 12 24 48

Naszyjnik Gold eM

59,00 

Maseczka Daisy biała

19,00 

Celebrytka Gold Rich

79,00 

Celebrytka Litlle cross

79,00 

Celebrytka Shining Mine

79,00 

Celebrytka Zina Cross

79,00 

Maseczka rabbit

19,00 

Zestaw Spinek Gold Noemi

15,00  12,99 

Spinka Quatro versa

15,00  12,99 

Kolczyki Koła II

49,00 

Kolczyki Road Janifer

49,00 

Kolczyki Big Cross Gold

69,00 

Kolczyki Lili

49,00 

Celebrytka cross 2U gold

59,00 

Celebrytka Gold many soo cross

59,00 

Naszyjnik Gold Pe

59,00 

Maseczki ochronne

29,00 

Broszka Coco 2

89,00 

Broszka Ysl

89,00 

Okulary ch1 morela

49,00 

Okulary ch1

49,00 

Naszyjnik Hearts

59,00 

Okulary fames gold

59,00 

Okulary fames silver

59,00 

Szukając inspiracji na idealny ubiór, można znaleźć naprawdę wiele ciekawych połączeń. Kobiety, które interesują się światem mody, z pewnością wiedzą, że idealny strój, bez odpowiednich dodatków nie istnieje. To właśnie one często podnoszą charakter naszej stylizacji, rzucają światło na ulubiony element, czy też sprawiają, że wszystko idealnie łączy się ze sobą. Dzięki dodatkom można czasami sprawić, iż z pozoru nie pasujące do siebie ubrania staną się idealnym kompletem. Może i brzmi to nieco abstrakcyjnie, jednak jest w tym sama prawda.

Torebki i biżuteria

Jednymi z najbardziej popularnych dodatków są z pewnością torebki i biżuteria. Znajdą się jednak Panie, które uważają to za must have a nie dodatek. Odpowiednio dobrana torebka, może sprawić, że cała stylizacja nabierze tego czegoś – harmonii i ładu. Biżuteria z kolei, w zależności, jak została dobrana, może nadać całości lekkiego chaosu, bądź elegancji. Dzisiaj nie ma też sztywnych reguł, które odgórnie mówią, co z czym należy łączyć. Wiele osób stawia na dowolność i nie chce uczynić z własnych stylizacji bardzo ciekawe, oryginalne zestawienie. Stonowany komplet można wzbogacić np. torebką o żywszych kolorach, bogatą we wzory, na długim lub krótkim pasku. Taki element często dopasowuje się pod kolor butów, choć nie jest to w pełni konieczne. Istnieje także możliwość częściowego dopasowania – czyli na ten przykład: czerwona torba z delikatnymi, czarnymi wykończeniami, na pewno będzie pasowała do kołnierzyka w kolorze czerni. Kombinacji jest tutaj ogrom. Warto pamiętać również o biżuterii. W zależności od upodobań, można zastosować masywne rozwiązania, w ciężkich i mocnych kolorach, widocznych kamieniach czy wyraźnych kształtach. Coś takiego na pewno będzie strzałem w dziesiątkę przy odważnych stylizacjach. Nie stoi jednak nic na przeszkodzie, aby swojej kompozycji nadać nieco delikatności i sięgnąć po cienki wisiorek/bransoletkę oraz subtelny pierścionek, lekko połyskujący w dziennym świetle.

Nakrycia głowy, paski, spinki i szaliki

W zależności od pory dnia/roku warto uzupełnić swój strój czymś dodatkowym. Jeżeli np. wydaje wam się, że czegoś brakuje… Czegoś jest za mało a nie chcecie stosować wisiorka… Taką lukę dobrze jest wypełnić ulubionym szalikiem. Najlepiej sprawdza się to w momencie, kiedy na zewnątrz panuje chłodniejsza pogoda. Czasami dobrze jest też, dla zasady po prostu zasłonić szyję, żeby nie było zbyt pusto. Szal może bardzo ożywić cały komplet i sprawić, że nabierze on całkowicie innego charakteru. Tutaj dobrze jest też pomyśleć o kolejnym dodatku, jakim będzie oczywiście nakrycie głowy. Dużym zainteresowaniem cieszą się ostatnio kapelusze z dużym rondem – nadają one kobiecości i lekkości całej stylizacji. Warto jednak nie poprzestawać na jednym rodzaju nakryć głowy i pójść też w coś eleganckiego, jak np. beret, którego dostać można w różnych wersjach kolorystycznych.

Warto pamiętać także o dodatkach w formie paska, czy nawet eleganckich spinek,bo to właśnie one sprawiają, że cała stylizacja staje się bardziej wyrazista.